• Instagram - Czarny Krąg
  • Facebook - Czarny Krąg

REZYDENCI STUDIA 

GRUPA ARTYSTEK, ARTYSTÓW, RZEMIEŚLNIKÓW, GRAFIKÓW, TATUATORÓW I PIERCERKA. 

KREATYWNI INDYWIDUALIŚCI TWORZĄCY  ZGRANY TEAM MONKEY MANDALA. 

Kandinska_edited.jpg

Tatuuję od pięciu lat. Jestem rzemieślnikiem, nie artystą. W moich pracach przeważa graficzny styl, często geometryczny, z czystą, wyrazistą kreską i grubym konturem. Używam wyłącznie czerni.
Moje ulubione motywy to te związane z górami oraz światem zwierząt, szczególnie lubię ćmy.
Jestem również kulturoznawczynią i metaloplastyczką - wykonuję autorską biżuterię z miedzi, kamieni, szkła

i ptasich piór.

IG Tatuaż @jkandinska 
IG Biżuteria @kandinska.craft

image00002.jpeg

Jestem malarką, jestem tatuatorką.

Tatuuję od 2018 roku, a farbami olejnymi od 2003. Maluję, aby przeżywać twórczo swoje wnętrze. Tatuuję, żeby przeżywać z ludźmi i tworzyć dla ludzi.

Ptaki, ryby, grzyby, koty, psy, rośliny, straszydła i dziwy - inspiruje mnie świat przyrody i... SNY!

Lubię realizować swoje odjechane projekty, ale również wykonywać pomysły klientów. Przede wszystkim cenię sobie empatyczne podejście do klienta

i towarzyszenie mu w emocjonującej przygodzie, jaką jest zrobienie sobie tatuażu!

Lechu_edited_edited.jpg

Siema, mam na imię Marcin „Lechoo” Lech i czynnie zajmuję się tatuowaniem od 2016r. Jako dziecko zapełniałem kartki abstrakcyjnymi, geometrycznymi wzorami. Po skończeniu studiów na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej, wiedziałem że tę zajawkę chcę kontynuować, szukałem tylko odpowiedniego „płótna”. Na początku były to projekty okołoarchitektoniczne, później praca w drewnie, ale dopiero ludzka skóra okazała się idealnym odbiorcą moich projektów.

Bardzo lubię pracę z klientem, każda sesja to nie tylko wykonanie tatuażu, ale i wymiana poglądów

i doświadczeń. Mam stałych klientów, którzy wracają do mnie również ze względu na atmosferę jaka panuje podczas sesji. Praca

w Monkey Mandala to wisienka na torcie. Świetni ludzie, podobne zainteresowania i patrzenie na świat, dzięki nim jeszcze bardziej kocham swoją pracę.

Wolny czas spędzam w naturze albo na deskorolce.

Do zobaczenia na sesji!

Ms_edited.jpg

Pracą związaną z modyfikacją ludzkiego ciała zajmuję się od około 10 lat. Lubię tworzyć większe kolczykowe kompozycje, ale wszelkie pojedyncze przekłucia sprawiają mi również dużą frajdę. Staram się podchodzić indywidualnie do każdego klienta i otaczać opieką także w ciągu procesu gojenia.

Tatuaż fascynuje mnie od dzieciństwa. Zawsze chodziłam "obklejona" kalkomanią z gum do żucia. Bardzo cieszy mnie,  kiedy klienci przychodzą z pokręconymi pomysłami na skraju surrealizmu i wariactwa i razem możemy je ubrać w obrazek, najlepiej w graficznym lub kreskówkowym stylu. Lubię działać minimalistycznie 

w czerni albo soczyście pod względem konturu i koloru.

W każdym z przypadków to dla mnie  świetna zabawa

i podróż, którą mogę odbyć z klientem.

131671341_234476334694983_54302754979952

Rysuję odkąd pamiętam. Moja przygoda z tatuażem zaczęła się 22 lata temu, kiedy namówiony przez kilku przyjaciół, po raz pierwszy pozostawiłem trwały ślad na skórze jednego z nich. Od razu poczułem, że jest to rzemiosło, któremu chciałbym się poświęcić.

 

Jestem samoukiem. Przez lata przebrnąłem przez wiele różnych świadomości, bytów i stylów tatuażu. To co lubię najbardziej to tworzyć dla ludzi, bezpośrednio

i indywidualnie, tak aby wykonana praca była najbliższa ich sercu a wspomnienie z sesji pozostało na zawsze pozytywne.

 

Z zamiłowania zajmuję się muzyką. Uczestniczyłem w nagraniu 9 albumów długogrających oraz wielu innych projektach muzycznych, głównie jako perkusista. Zagrałem wiele cudownych koncertów z wieloma wspaniałymi ludźmi.

P1070374.JPG

Jestem Kasia, poznajmy się!

Moja przygoda z tatuażem dopiero się rozpoczyna, ale od zawsze miałam szkicownik pod ręką, korzystałam z każdej wolnej chwili aby dać upust swoim emocjom i spostrzeżeniom na świat. Inspiruję się fotografią portretową, kocham szeroko pojęty styl vintage i takie motywy bardzo często są zaczerpnięte w moich projektach. Głównie pracuję w realizmie i odcieniach szarości, ale nie ograniczam się. Mega jaram się zaczętą przygodą i mam nadzieję, że będę mogła obdarować Was swoimi autorskimi projektami. Z równie wielką chęcią zrealizuję Wasze pomysły. Prywatnie jestem wielką fanka Spice Girls i Led Zeppelin. W chwilach relaksu grywam w Heroes of Might and Magic III.

P1070481.jpg

Hej, mam na imię Piotr. Rysuje odkąd nauczyłem się trzymać ołówek w dłoni. Na poważnie tatuażem zacząłem zajmować się w 2019 roku, kiedy stwierdziłem, że moja dotychczasowa praca przestała dawać mi satysfakcję a zawsze lubiłem bazgrać po ludziach.

Z wykształcenia jestem snycerzem oraz historykiem sztuki.

Uwielbiam street punka, stare filmy sci-fi i slashery

z lat 80.

W moich projektach przeważa mroczna stylistyka, ale lubię tez tworzyć wzory na pograniczu dobrego smaku, niekoniecznie coś czym będziesz chciał się pochwalić mamie 😈