top of page
  • Instagram - Czarny Krąg
  • Facebook - Czarny Krąg

WORKSHOP'S

www.png

KREUJEMY TWOJĄ WIZJĘ

W Monkey Mandala portretujemy Twoją wyjątkowość poprzez indywidualnie dobrane i autorskie tatuaże. Z dumą prezentowane całemu światu i zachwycające przy każdej okazji. Albo ukryte, wyjątkowe jak Ty. Realistyczne, tradycyjne, minimalistyczne czy komiksowe. Ozdabiające całe ciało, lub tylko mały palec u nogi. Cokolwiek Twoje tatuaże dla Ciebie znaczą, pokazują i wyrażają – szanujemy Twoje koncepcje i motywacje.

 

CZUJEMY TWOJĄ SKÓRĘ

Byliśmy klientami i pracowaliśmy w niejednym studio tatuażu. Zbieraliśmy doświadczenia, obserwowaliśmy i czerpaliśmy inspiracje. Wreszcie w 2015 roku oddaliśmy do Twojej dyspozycji pracownię tatuażu, o której zawsze marzyliśmy. Wygodną, przestronną i estetyczną. Pracownię, gdzie lokalni artyści tworzą tatuaże przy użyciu najwyższej jakości produktów w doskonale higienicznych warunkach.

 

POKAZUJEMY TWOJĄ TOŻSAMOŚĆ

Masz gotowy wzór swojego tatuażu, ogólny zarys, czy może zupełnie „czystą kartę”? W przyjaznej i swobodnej atmosferze, przy kawie lub herbacie, opracujemy wspólnie Twój projekt. Chcemy Cię poznać, wysłuchać i spełnić Twoje oczekiwania. Nasi artyści to doświadczeni graficy, plastycy, projektanci i muzycy, którzy potrafią z wyczuciem przekazać w swoich pracach każdą wizję.

 

OZDABIAMY TWOJE CIAŁO

W Monkey Mandala możesz profesjonalnie i bezpiecznie przekłuć swoje ciało. Wiemy jak założyć kolczyk w każdej części ciała, czy będzie to navel czy helix, dobierzemy odpowiedni labret. Sprawimy, że ozdobienie Twojego ciała przebiegnie sprawnie i komfortowo, a proces gojenia skróci się maksymalnie.

image2 (7).jpeg

Przyjdź na nasze wydarzenie

Dziękujemy za rejestrację na nasze wydarzenie. Do zobaczenia!

bottom of page